Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum

Forum za sve ljude koji žele dobro društvo i ugodne razgovore


2 posters

    Masterchef

    avatar
    Zagi
    Admin
    Admin


    Broj postova : 143
    Join date : 19.02.2010

    Masterchef Empty Masterchef

    Postaj  Zagi pet oľu 25, 2011 3:30 am

    Evo počeo napokon i taj dugo najavljivani coolinarski show.Nakon prvih par emisija razmišljam koliko od tih kandidata uopče zaslužuje biti tamo.Prvo natjecanje i 12 ljudi se iskasapilo na običnom rezanju luka.Mora da to doma rade sa malim nožičem pa im se ovo činilo puno preveliki nož koji je letio tamo gdje nije trebao.O receptima i količinama koje su przentirane na tanjurima opet druga priča.Neke porcije su izgledale stvarno strahovito velike.Drugi dan počeo je sa utvrđivanjem sastojaka graha i rezultati su bili stvarno poražavajuči.Da grah i nevidiš i neprobaš morao bi barem 10 stvari znat nabrojat.Opet i tu ima bisera.Neki nikad u životu nisu kuhali grah.Strašnoooooo.
    avatar
    thajmasi
    VIP
    VIP


    Broj postova : 64
    Join date : 01.03.2010
    Age : 47

    Masterchef Empty Re: Masterchef

    Postaj  thajmasi čet tra 21, 2011 4:18 pm

    nemoj mi reći da ti to gledaš??? lol!
    avatar
    Zagi
    Admin
    Admin


    Broj postova : 143
    Join date : 19.02.2010

    Masterchef Empty Re: Masterchef

    Postaj  Zagi ned tra 24, 2011 1:00 am

    ma mislio sam da če to na nešto izgledat al sam izgubio svaku nadu.Djeca mi to hoče pratit pa sam prinuđen ponekad i pogledat.


    našao sam na Youtube-u masterchief yunior iz Australije i ostao paf šta klinci od 8 godina rade.Ovi naši da se svi skupa spoje nebi napravili ono što su klinci složili

    Sponsored content


    Masterchef Empty Re: Masterchef

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: pet tra 19, 2024 7:57 am.