Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum

Forum za sve ljude koji žele dobro društvo i ugodne razgovore


2 posters

    Par stvari vezano za Gastronomiju

    avatar
    Zagi
    Admin
    Admin


    Broj postova : 143
    Join date : 19.02.2010

    Par stvari vezano za Gastronomiju Empty Par stvari vezano za Gastronomiju

    Postaj  Zagi pon oľu 01, 2010 11:34 am

    Nadam se da če se razgovori ovdje voditi sa nekom dozom kulture i bez vrijeđanja recepata i samih ljudi

    Hvala bounce
    Wicky
    Wicky
    VIP
    VIP


    Broj postova : 25
    Join date : 07.03.2010
    Age : 51
    Lokacija : KuTina

    Par stvari vezano za Gastronomiju Empty Re: Par stvari vezano za Gastronomiju

    Postaj  Wicky ned srp 18, 2010 12:45 pm

    Da li volite tikvice? ja ih skoro svaki dan pravim ak želite recept napisat ču Vam Laughing
    avatar
    Zagi
    Admin
    Admin


    Broj postova : 143
    Join date : 19.02.2010

    Par stvari vezano za Gastronomiju Empty Re: Par stvari vezano za Gastronomiju

    Postaj  Zagi sub srp 24, 2010 11:44 am

    Wicky je napisao/la:Da li volite tikvice? ja ih skoro svaki dan pravim ak želite recept napisat ču Vam Laughing

    ja pohane.samo ti napiši recept slobodno
    Wicky
    Wicky
    VIP
    VIP


    Broj postova : 25
    Join date : 07.03.2010
    Age : 51
    Lokacija : KuTina

    Par stvari vezano za Gastronomiju Empty Re: Par stvari vezano za Gastronomiju

    Postaj  Wicky sub srp 24, 2010 2:53 pm

    Evo stiže !
    Ja ogulim,naribam tikvicu zatim dodam jaje 2,malo mlijeka,malo vrhnja ,brašna , soli,bibera, narežem lišča celera i peršuna i obavezno bijelog luka (,i mrvicu sode da budu mekane kad se ispeku) zatim to sve treba dobro promješati masa bi trebala biti kao za palaćinke malo gušča da se može grabiti žlicom i staviti na vruće ulje i peći sa obe strane
    tako da ispanu male (može i veće) placke .nemam neku mjeru sve onak od oka koliko je tekuće po tom dodate brašno
    meni je to tak fino bolje nego onak rezati na šnitice i pohati probajte ....
    dobar tek
    avatar
    Zagi
    Admin
    Admin


    Broj postova : 143
    Join date : 19.02.2010

    Par stvari vezano za Gastronomiju Empty Re: Par stvari vezano za Gastronomiju

    Postaj  Zagi pon srp 26, 2010 1:41 pm

    hvala na receptu.Probat ču svakako flower

    Sponsored content


    Par stvari vezano za Gastronomiju Empty Re: Par stvari vezano za Gastronomiju

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: pon svi 20, 2024 5:12 am.