Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum

Forum za sve ljude koji žele dobro društvo i ugodne razgovore


+4
Dj Off
ITB
Nrg
Zagi
8 posters

    Koji vam je trenutno najbolji zadnji film koji ste gledali u kinu

    avatar
    Zagi
    Admin
    Admin


    Broj postova : 143
    Join date : 19.02.2010

    Koji vam je trenutno najbolji zadnji film koji ste gledali u kinu Empty Koji vam je trenutno najbolji zadnji film koji ste gledali u kinu

    Postaj  Zagi ned oľu 14, 2010 7:45 am

    Koji vam je trenutno najbolji zadnji film koji ste gledali u kinu

    Ja osobno baš nisam prerevan za kina tak da je moj izlazak u kino bio prije ohoho godina al me zanima kaj vredi pogledat
    Nrg
    Nrg
    Admin
    Admin


    Broj postova : 50
    Join date : 19.02.2010
    Age : 49

    Koji vam je trenutno najbolji zadnji film koji ste gledali u kinu Empty Re: Koji vam je trenutno najbolji zadnji film koji ste gledali u kinu

    Postaj  Nrg ned oľu 14, 2010 8:38 am

    Sherlock Holmes je ok.
    avatar
    ITB
    Admin
    Admin


    Broj postova : 29
    Join date : 19.02.2010

    Koji vam je trenutno najbolji zadnji film koji ste gledali u kinu Empty Re: Koji vam je trenutno najbolji zadnji film koji ste gledali u kinu

    Postaj  ITB pon oľu 15, 2010 5:00 pm

    niti ja nisam već dugo bio u kinu, ali recimo Avatara sam več odgledao nekoliko puta i nije mi dosadio lol!
    avatar
    Dj Off
    VIP
    VIP


    Broj postova : 55
    Join date : 04.03.2010
    Age : 50

    Koji vam je trenutno najbolji zadnji film koji ste gledali u kinu Empty Re: Koji vam je trenutno najbolji zadnji film koji ste gledali u kinu

    Postaj  Dj Off pet oľu 19, 2010 10:02 am

    Gle meni je AVATAR do sada doista dobar! No jako dugo sam cekao 2012 ali totalno sam se razocarao,tipicno Americki sve u zadnji tren!
    Inace ta tematika filmova me zanima!
    avatar
    thajmasi
    VIP
    VIP


    Broj postova : 64
    Join date : 01.03.2010
    Age : 47

    Koji vam je trenutno najbolji zadnji film koji ste gledali u kinu Empty Re: Koji vam je trenutno najbolji zadnji film koji ste gledali u kinu

    Postaj  thajmasi sub oľu 20, 2010 12:07 am

    ne sjećam se kad sam zadnji put bio u kinu...vjerojatno početkom '97 u Puli...dok sam bio u vojsci...
    avatar
    Vedran_Bj
    Admin
    Admin


    Broj postova : 9
    Join date : 20.02.2010

    Koji vam je trenutno najbolji zadnji film koji ste gledali u kinu Empty Re: Koji vam je trenutno najbolji zadnji film koji ste gledali u kinu

    Postaj  Vedran_Bj uto oľu 23, 2010 1:44 pm

    AVATAR..gledao ga prije mjesec dana..razočarao se potpuno...osim CGI-a, ništa mi u filmu nije zanimljivo...čak i na trenutke dosadno..

    preporuke:

    Sherlock Holmes - odličan (akcija)
    Narednik James - fantastiča (akcija - drama)
    Otok Shutter - solidan (triler, malo naporan ali odličan završetak)
    The Blind Side - solidan (drama, istinita priča, Sandra Bullock odlična)
    It's complicated - odličan (komedija, ali vrhunska,,,Alec Baldwin u ulozi života...)
    The Lovely bones - odličan (triller / sf, režirao Peter Jackson)

    ...i za kraj...jedan neobičan film...ali super...zove se Hachiko Wink gl.ul. Richard Gere...

    ja ga baš i ne volim gledati, no u ovom je filmu on (sva sreća) nekako..sporedan lik Wink
    istinita priča o (pazi sad ovo) o psu kojega čovjek pronađe na željezničkoj stanici..koji odrasta sa njim i njegovom obitelji i svaki dan prati gazdu na posao na tu istu stanicu..i čeka ga da se vrati vlakom sa posla.
    međutim,jedan dan se gazda ne vrati...a pas ga sliejdećih 9 godina dolazi svaki dan čekati na stanicu u isto vrijeme....nevjerovatno..svijdjet će vam se film ako imate peseke..




    cat
    avatar
    miki1hr
    VIP
    VIP


    Broj postova : 8
    Join date : 19.03.2010
    Age : 55

    Koji vam je trenutno najbolji zadnji film koji ste gledali u kinu Empty Re: Koji vam je trenutno najbolji zadnji film koji ste gledali u kinu

    Postaj  miki1hr pet oľu 26, 2010 4:10 am

    thajmasi je napisao/la:ne sjećam se kad sam zadnji put bio u kinu...vjerojatno početkom '97 u Puli...dok sam bio u vojsci...

    ...a ja sam bolji od tebe...zadnji puta sam bio u kinu daleke 1990. godine...čak se sječam i naslova filma "Čaj u Sahari"... Smile
    Wicky
    Wicky
    VIP
    VIP


    Broj postova : 25
    Join date : 07.03.2010
    Age : 51
    Lokacija : KuTina

    Koji vam je trenutno najbolji zadnji film koji ste gledali u kinu Empty Re: Koji vam je trenutno najbolji zadnji film koji ste gledali u kinu

    Postaj  Wicky pet oľu 26, 2010 6:24 am

    auuuuu kino hm to je bilo 90 i neke a gledala sam
    HAJDE DA SE VOLIMO
    Laughing

    Sponsored content


    Koji vam je trenutno najbolji zadnji film koji ste gledali u kinu Empty Re: Koji vam je trenutno najbolji zadnji film koji ste gledali u kinu

    Postaj  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: čet svi 16, 2024 5:05 pm.