Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum

Forum za sve ljude koji žele dobro društvo i ugodne razgovore


5 posters

    Pad NLO-a u ex Yu!?

    avatar
    Zagi
    Admin
    Admin


    Broj postova : 143
    Join date : 19.02.2010

    Pad NLO-a u ex Yu!? Empty Pad NLO-a u ex Yu!?

    Postaj  Zagi pon oľu 15, 2010 12:15 pm

    Kad sam ovo čitao nisam mogao prvo vjerovati ali evo trebalo je vremena da se pročiuje


    Evo naisao sam i na ovu priču googlajući, i iznenadio sam se da o tome nisam prije nista puno cuo,a pogledo sam jako puno emisija i procito dosta clanaka...Evo price:

    1966. godine jedan NLO se srusio na farmi blizu jednog malog sela Otocek u bivsoj Jugoslaviji, i u njemu se nalazilo jedan mrtav EBE – Extraterrestrial Biological Entity Taj dogadaj je dobro sakriven od javnosti, pretvarajuci da se srusio tajni avion Jugoslovenskog zrakoplovstva . Priopceno je, da je tjelo vanzemaljca, skroz sprzeno, ustvari bilo
    tjelo pilota Jugoslovenskog zrakoplovstva. Rekli su da je „deformirano“ plamenom i toplinom. Mracna noc je pomogla da se objavi ova teza za one koje veruju. EBE* je odmah transportiran u Beograd, vojnom hitnom pomoci i odmah primljen u vojnu bolnicu VMA.
    Kroz nekoliko sati, neki od najvaznijih jugoslovenskih znanstvenika, poceli su sa pregledom lesa.Osim znanstvenika, pisustvovali su i doktori koji su vodili autopsiju : kirurg Andrej Zobol i dva patologa Nikola Julic i Zoran Frederic. Dokazano je da su trojica doktora bili cvrsto povezani sa vladom.1999. godine slike su tajno poslate autoru ove stranice od strane rodaka jednog od doktora, koji zivi u Sloveniji, vrlo blizu talijanske granice.
    Pad NLO-a u ex Yu!? E61c1ba27464
    Pad NLO-a u ex Yu!? 86d362a707c1
    Pad NLO-a u ex Yu!? 476842280567
    Pad NLO-a u ex Yu!? Bf36e8de883a

    Dali je film iz '47 laznjak il pak ove fotke iz '66 dali su autenticne il ne? Razumljivo je ako su u redu, da se ovakve stvari skrivaju od javnosti, a ako su fejkovi zakaj se oni rade? Bilo kak bilo, po meni je slucaj Rosewell bitan jer je pokrenul, ak nis drugo onda mastu ljudi, a mozda u svem tom ima i istine, jer kak veli jedna stara-di ima dima ima i vatre….
    avatar
    ITB
    Admin
    Admin


    Broj postova : 29
    Join date : 19.02.2010

    Pad NLO-a u ex Yu!? Empty Re: Pad NLO-a u ex Yu!?

    Postaj  ITB uto oľu 16, 2010 3:26 pm

    Za ovo nisam čuo... Shocked
    avatar
    Dj Off
    VIP
    VIP


    Broj postova : 55
    Join date : 04.03.2010
    Age : 50

    Pad NLO-a u ex Yu!? Empty Re: Pad NLO-a u ex Yu!?

    Postaj  Dj Off sri oľu 17, 2010 6:31 am

    Zanimljivo!
    I ja sam upravo citauci ovo prvi put cuo o tome.Moj djed je kao i vecinom Somboraca u tadasnje vrijeme takodjer tvrdili da su ugledali NLO. U sto sam povjerovao zahvaljujuci njegovom zapanjujucem govoru.I danas cesto spomijnje i tvrdi da nije lud.No nemareci na njegovu uverljivu pricu ja sam siguran da nismo sami i da nas ONI cesto posjecuju.Sto se tice Juge nikada nisam nista slicno cuo,pa me ova prica pomalo potaknula da potvrđujem djedovu pricu!
    avatar
    kdebelja
    VIP
    VIP


    Broj postova : 13
    Join date : 05.03.2010
    Age : 53

    Pad NLO-a u ex Yu!? Empty Re: Pad NLO-a u ex Yu!?

    Postaj  kdebelja sri oľu 17, 2010 7:52 am

    Zanimljiva prića!Samo me čudi da nije puno prije procurila,recimo npr. kada se Juga raspadala. scratch
    avatar
    Dj Off
    VIP
    VIP


    Broj postova : 55
    Join date : 04.03.2010
    Age : 50

    Pad NLO-a u ex Yu!? Empty Re: Pad NLO-a u ex Yu!?

    Postaj  Dj Off sri oľu 17, 2010 8:29 am

    Ja bi rekao ovako.Nakon raspada Juge ljudi su bili trovani nekim drugim elementarnim problemima za tadasnje vrijeme.Toga smo svi mi svedoci na svoj nacin.No tek sada od nedavno pojavom interneta kod nas i sirom upotrebom,ljudi su shvatili da netko sa druge strane ove nase zemaljske kugle imaju hrabrosti se upustati u nesto sto im je do tada bilo zabranjeno ili nedostupno.Kod nas su se takve price prije pricale ali na samoj razini individualnosti u manjim skupinama ljudi. Sjecam se kao klinac da nam je frend pricao o Piramidi sa jednim okom.Da bi tek do nedavno shvatio sta je to i kako to funkcionira.
    avatar
    thajmasi
    VIP
    VIP


    Broj postova : 64
    Join date : 01.03.2010
    Age : 47

    Pad NLO-a u ex Yu!? Empty Re: Pad NLO-a u ex Yu!?

    Postaj  thajmasi čet oľu 18, 2010 1:40 pm

    Ni ja nisam čuo za ovo...

    Sponsored content


    Pad NLO-a u ex Yu!? Empty Re: Pad NLO-a u ex Yu!?

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: čet svi 16, 2024 1:53 am.