Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum

Forum za sve ljude koji žele dobro društvo i ugodne razgovore


3 posters

    NLO iz Donje Pušče

    avatar
    Zagi
    Admin
    Admin


    Broj postova : 143
    Join date : 19.02.2010

    NLO iz Donje Pušče Empty NLO iz Donje Pušče

    Postaj  Zagi pon vel 22, 2010 12:46 pm

    (Index hr 14.9.2007)

    20-GODIŠNJI student Ivan F. u četvrtak je u Donjoj Pušći digitalnim fotoaparatom fotografirao stanje telefonskih žica i razvodne kutije jedne domaće telekom tvrtke sa ciljem da službu za korisnike spomenute tvrtke pomoću dokaza upozori na dotrajalost instalacija.

    Prilikom fotografiranja jednog stupa Ivan je niti ne znajući "uhvatio" nepoznati leteći objekt (NLO) koji je, obzirom da je brzina okidača na fotoaparatu bila podešena na 1/500 sekunde, prošao velikom brzinom iznad područja Donje Pušće.

    Ivan kaže kako je tada s njime bio prijatelj Mario K. koji može potvrditi da je fotografija autentična tj. da je stup fotografiran jučer u 13.45 sati na križanju Bregovljanske i Školske ulice.

    Dodaje kako nema šanse da se radi o prljavštini na objektivu fotoaparata obzirom da se na ostalim fotografijama izrađenim prije i poslije ove ne vidi ništa slično.

    Ivan kaže kako sami objekt nije vidio golim okom prilikom fotografiranja, već je naknadnim pregledavanjem fotografija shvatio da se na jednoj od njih nalazi nešto neobično. Kaže kako je spreman fotografiju ustupiti stručnjacima na analizu, jer i sam želi znati što je fotografirao.



    NLO iz Donje Pušče 4267793f46da
    avatar
    ITB
    Admin
    Admin


    Broj postova : 29
    Join date : 19.02.2010

    NLO iz Donje Pušče Empty Re: NLO iz Donje Pušče

    Postaj  ITB uto oľu 09, 2010 3:21 pm

    meni izgleda kao prelet čvoraka (2 objekta u kadru) u potrazi za friškim grožđem lol!
    avatar
    thajmasi
    VIP
    VIP


    Broj postova : 64
    Join date : 01.03.2010
    Age : 47

    NLO iz Donje Pušče Empty Re: NLO iz Donje Pušče

    Postaj  thajmasi uto oľu 09, 2010 10:42 pm

    Ne znam Zagi za NLO,ali ova slika ne prikazuje dotrajalost telefonskih zica,to je cista normala,a kakvih stanja sve ima,ovo je ok...ipak je tu skoro 10 godisnje iskustvo rada na terenu,pa znam sta pricam...dobra stara vremena...smrc... Mad

    Sponsored content


    NLO iz Donje Pušče Empty Re: NLO iz Donje Pušče

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: čet svi 16, 2024 6:54 am.